Acunetix Web Vulnerability Scanner 10.0 Full Cracked Version


Acunetix v10.0 Cracked

Acunetix Web Vulnerability Scanner Version 10.0 2015 güncel sürümüdür. Full cracklı içerisinde aktivasyon programı mevcuttur. Bu program ile web sitenizdeki güncel güvenlik zafiyetlerini tespit ederek önlem alabilirsiniz, program  diğer basit açık arayıcı programlar gibi bir xss ve sql taraması yaparak geçiştirmez. İçeriğinde barındırdığı GHDB yani Google Hacking Database sayesinde 1467 farklı güncel güvenlik zafiyetini sitenizde dener. Tools bölümünde yer alan Target Finder, Subdomain Scanner, Bling SQL İnjector, Http Editor, Http Sniffer, Http Fuzzer, Authentication Tester gibi araçlardanda yararlanabilirsiniz. Program siteye çok fazla istekde bulunacağından dolayı proxy girerek deneyiniz.

ekran görüntüleri

Acunetix Web Vulnerability Scanner v10.0 Cracked

-----------------------------------------------
Sıkıştırma: RAR / Şifreli
Rar Şifresi: www.teknopc.net
Virus Taraması: Zararlı Tespit Edilmedi!
-----------------------------------------------

download linkleri
Alternatif Download -1-
Download Link1

Alternatif Download -2-
Download Link2

Alternatif Download -3-
Download Link3

Download linklerimizde link kısaltma reklamı vardır, Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip "Reklamı Geç" butonuna basarak ilgili dosyaya ulaşabilirsiniz.

2 yorum

crakli degil neden insanları kandırıyonuz

Yanıtla

Kimseyi kandırdığımız yok crack yapmayı bilmemeniz bizim sorunumuz değil yinede size yardımcı olmak maksatıyla bir kaç bilgi vereyim. İndirdiğiniz rar dosyasındaki Activation.exe yi acunetix programının kurulu olduğu klasör konumuna atarak orjinali ile değiştiriniz ardından acunetixi başlatınız internet bağlatınızı keserek rastgele bilgiler giriniz lisans kodu yerine 111111111111111111 gibi bir değer yazınız cracklenecektir. (Antivirus yazılımınız Activation.exe yi zararlı olarak görüp siliyor olabilir.)

Yanıtla

Yorum Gönder

Yorum Kuralları
1) Küfürlü, siyasi ya da huzur bozucu yorumlar yapmayınız.
2) Konu ile alakalı yorumlar yapınız.
3) Reklam linkleri ve spam mesajlar atmayınız.

* Attığınız yorumlar moderatör kontrolünden sonra yayınlanacaktır.
* Yukarıdaki kurallara uymazsanız sitemizden engellenebilirsiniz.