PointBlank TR ZeroCyberz D3D Aimbot Hilesi 1 Mart 2016


PointBlank TR ZeroCyberz D3D Aimbot Hack 1 Mart 2016
PointBlank TR de deneyebileceğiniz güncel bir aimtbot oyun hilesiyle karşınızdayız, PointBlank TR ZeroCyberz D3D Aimbot hilesi isminden de anlaşılacağı üzere temelde bir nişangah hilesidir. Ekstradan; Esp HealtEsp BoneAuto ShotAuto HeadshotSınırsız MermiBrutal Knife ve Norecoil (sekmeme) gibi özelliklere sahiptir. Sizlere paylaştığımız bu sürüm 01 Mart 2016 tarihli olup süre sınırı mevcuttur. Süresi dolduktan sonra hata verecektir. Güncel sürümleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

HİLE ANLATIM
1-) Hile dosyalarını aşağıdaki download (indirme) linklerinden indiriniz.

2-) İndirdiğiniz hile dosyasına sağ tıklayarak klasöre çıkartınız.

3-) Klasöre çıkarttıktan sonra 01.03 isimli klasör içerisindeki zlib1.dll kütüphane dosyasını kopyalayınız.

4-) Kopyalamış olduğunuz zlib1.dll dosyasını Pointblank oyununun kurulu olduğu klasör konumunun içine yapıştırınız ve orjinal zlib1.dll dosyası ile değiştirmesi seçeneğini seçiniz.

5-) Yukarıdaki adımları sorunsuz olarak tamamladıysanız artık Pointblank oyununu açabilirsiniz. Hilenin D3D menüsü otomatik olarak karşınıza gelmezse İnsert tuşunu kullanarak menüyü görünür yapabilirsiniz aynı tuşa tekrar basarak menüyü gizleyebilirsiniz, iyi eğlenceler dileriz..

VİDEOLU ANLATIM


DOWNLOAD LİNKLERİ

Download linklerimizde link kısaltma reklamı vardır, Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip "Reklamı Geç" butonuna basarak ilgili dosyaya ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

Yorum Kuralları
1) Küfürlü, siyasi ya da huzur bozucu yorumlar yapmayınız.
2) Konu ile alakalı yorumlar yapınız.
3) Reklam linkleri ve spam mesajlar atmayınız.

* Attığınız yorumlar moderatör kontrolünden sonra yayınlanacaktır.
* Yukarıdaki kurallara uymazsanız sitemizden engellenebilirsiniz.