Telefon Numarasından İsim ve Operatör Sorgulama Programı 2016


Merhaba arkadaşlar, kendi geliştirdiğim telefon numarasından isim sorgulama programını sizlerle paylaşıyorum. İki farklı alternatif numara sorgulama servisi üzerinden girdiğiniz telefon numarasının kime ait olduğunu sorgulayabilirsiniz. Bunun dışında girdiğiniz numaranın hangi operatöre ait olduğunu da bu küçük ama faydalı programla hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Programın çalıştığı denenmiştir, bunun dışında kullanırken karşılaştığınız hataları yorum olarak atarsanız ileri ki sürümlerde hatalar giderilir.

Ekran Görüntüleri (Screen Shots)


Yazılı Anlatım (Written Expression)
1-) Aşağıdaki 4 farklı alternatif indirme linklerinden birini seçerek programı indiriniz.
2-) Rar şifresini girdikten sonra rar dan çıkartınız ve Tel Nodan İsim Sorgula.exe ye sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırınız.
3-) Programın tamamen açılmasını bekledikten sonra aramak istediğiniz sahibini bilmediğiniz numarayı başında 0 ile toplamda 11 rakam olarak programa giriniz.
4-) Numarayı girdikten sonra bir alt metin kutusundaki güvelik kodu kısmına yandaki resimdeki yazıları doğru bir şekilde giriniz.
5-) Yukarıdaki adımları sorunsuzca tamamladıysanız Numarayı Sorgula butonuna basarak numara sahibini sorgulayabilirsiniz.
6-) Unutmayın numaradan isim bulma konusunda bu servis sadece %60-%70 oranında başarı sağlayacaktır, her yeni sorgulamanızda güvenlik kodunu tekrar girmeyi unutmayınız.

Çizgi

Sıkıştırma: RAR / Şifreli
Rar Şifresi: www.teknopc.net
Boyut: 500 KB
Virus Taraması: Zararlı Tespit Edilmedi!
Çizgi

İndirme Linkleri (Download Links)

Download linklerimizde link kısaltma reklamı vardır, Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip "Reklamı Geç" butonuna basarak ilgili dosyaya ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

Ellerinize sağlık

Yanıtla

Yorum Gönder

Yorum Kuralları
1) Küfürlü, siyasi ya da huzur bozucu yorumlar yapmayınız.
2) Konu ile alakalı yorumlar yapınız.
3) Reklam linkleri ve spam mesajlar atmayınız.

* Attığınız yorumlar moderatör kontrolünden sonra yayınlanacaktır.
* Yukarıdaki kurallara uymazsanız sitemizden engellenebilirsiniz.